Aktualności, Czas wolny, Konkursy, Książki

„Zdrowie bez recepty”: KONKURS

Dwa konkursy, w których macie szansę zgarnąć egzemplarz książki „Zdrowie bez recepty, czyli skrobia, która leczy” dr. Johna McDougalla!

 

Zdrowie_bez_recepty_John_McDougall

Do wygrania są dwa egzemplarze książki: jeden na Facebooku i jeden na instagramie. Oba wymagają polubienia/śledzenia profilu WW. Konkurs instagramowy ruszy za kilka dni, a jak wygrać „Zdrowie bez recepty” na FB możecie przeczytać już teraz, o tutaj. Konkurs trwa do 3.02, do godz. 19.59 (o 20 jest losowanie).

 

Egzemplarz recenzencki oraz konkursowe zostały przekazane przez Wydawnictwo IPS oraz sklep Wegarnia.pl.

A recenzję Wegarni znajdziecie na blogu, oto fragment:

Mieć ciastko zdrowie i zjeść ciastko dużo – jak? Według dr. McDougalla za sprawą wysokowęglowodanowej wersji diety roślinnej. W swoich zaleceniach żywieniowych McDougall opiera się na wieloletniej obserwacji swojego organizmu, pacjentów oraz analizie dziesiątek badań wspólczesnych. Jego dieta jest popularna przede wszystkim dzięki prostocie zaleceń.

(…)

Żeby ułatwić pacjentom przejście na weganizm, nie oczekuje od nich skrupulatnego zliczania miligramów produktów, pilnowania mikro- i makroelementów czy kalorii, lecz dietę opartą o zdrowy rozsądek i kilka prostych zasad, a proponowane przez niego przepisy są przyjazne nawet dla osób bez dużego doświadczenia w kuchni oraz tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na przygotowywanie posiłków.