Aktualności, Jedzenie, Nowości, zakupy

Wegańskie pierogi ze sklepu

Zbliżająca się gwiazdka to czas, w którym po pierogi sięgamy chętniej i częściej.

Nie każdy ma jednak czas (lub ochotę) przygotowywać te dania w domu. Z pomocą przychodzą gotowce – w tym wegańskie pierogi ze sklepu. Oto szybki przegląd dostępnych produktów.

Nowa nowość: Vege Pieroghi

Najnowsza rzecz na rynku – pierogi marki Vegeidealni. Ciekawe smaki i fajny dizajn. Niestety nie miałam okazji spróbować, jeśli jedliście, czekam na Wasze opinie! Kilka osób podsyłało i chwaliło smak.


 

Marka dopiero się rozkręca. Na razie Pieroghi dostępne są w Auchan i Bi1.

Wegańska oferta Virtu

Na tle innych pierogów Virtu wyróżnia się dostępnością wegańskich pierogów z owocami. O ile te z kapustą i grzybami dość łatwo dostać, pierogi owocowe bardzo często mają dodatek sera. Virtu ma w swojej ofercie i takie, i takie, a te wegańskie dostępne są w 3 smakach: z malinami, z jagodami i z truskawkami.

p.s. Virtu ma też wegańskie uszka z kapustą i grzybami.

Pierogi i inne produkty Virtu znajdziecie niemal w każdej siedzi – są bardzo popularne, mają je w swojej ofercie m.in. Netto, Carrefour, Biedronka, Makro, Tesco, Stokrotka, Simpli Market, Kaufland, Mila i Społem. Lidlowe pierogi marki własnej także robione są przez Virtu.

Sprawdź inne wegańskie produkty z Netto >>

Sprawdź inne wegańskie produkty z Lidla >>

Sprawdź inne wegańskie produkty z Biedronki >>

Które pierogi U Jędrusia są wegańskie?

Pierogi-z-kapustą-i-grzybami- wegańskie u jędrusia

 

Ale uwaga! Wersja premium (opakowanie z wzorami łowickimi) jest już z jajkiem!

Garmażerka firmy U Jędrusia dostępna jest w wielu sklepach, z sieciówek m.in. w Carrefourze i Tesco.

Sprawdź inne wegańskie produkty z Kauflandu >>

Wegańskie pierogi Proste Historie

Bardzo dobrze dostępna marka firmy Iglotex. W ofercie 2 rodzaje pierogów na słono: z kapustą i grzybami i z samymi grzybami. Do tego mają jeszcze wegańskie pierogi z owocami (4 smaki: wieloowocowe, z truskawkami, z wiśniami i z jagodami).

Dostępne serio serio bardzo szeroko.

Karczma Bukówka

 Vege pierogi z soczewicą i pierogi z kapustą i grzybami – ta marka oferuje te dwa rodzaje pierogów. Te z soczewicą powinny cieszyć, bo są mniej spotykane.

vege pierogi z soczewicą

Według informacji ze strony producenta pierogi Karczmy Bukówka znajdziemy m.in. w sklepach Auchan, Leclerc, Społem, Simply Market i Fresh. W ofecie także Vege Krupnik.

 

Jakie jeszcze pierogi znacie? Dajcie znać w komentarzu!