Aktualności, Konkursy

Konkurs „Wybieram wegańskie kosmetyki” – wyniki!

Kilka dni temu zakończyliśmy konkurs, w którym do wygrania były 3 zestawy kosmetyków Alterra z serii z granatem. Dwa trafią do osób, których odpowiedzi wybrało jury, jeden zestaw został wylosowany spośród tych, którzy udostępnili konkursowy posta na Facebooku. Oto wyniki!

Wyłonić dwie z kilkudziesięciu pozostawionych przez Was odpowiedz było naprawdę, naprawdę ciężko. Przy wyborze braliśmy pod uwagę przede wszystkim przesłanie, jasność przekazu i zgodność z tematem, ale też poprawność językową.

Zwycięskie wpisy to [werble]…

Sara C.: „Wybieram wegańskie kosmetyki, żeby móc spokojnie patrzeć na swoje odbicie w lustrze” – za delikatną grę słów, w zwięzłym, trafnym haśle;

Olga S.: „Wybieram wegańskie kosmetyki, bo dbam o zwierzęta, a rośliny dbają o mnie” – za przypomnienie, że na tym wyborze zyskują obie strony i używanie roślinnych, nietestowanych kosmetyków to żadne poświęcenie.

Losowanie trzeciego zestawu odbyło się za pomocą strony www.losowe.pl, której zadaliśmy wylosowanie liczby z przedziału 1-12 (tyle było udostępnień) z założeniem, że wskazaną liczbę odliczymy od dołu i tak wskaże ona szczęśliwca. Wylosowana została liczba 1, a więc nagrodę zgarnia Joanna Jarka – dopiero jej udostępnienie zawierało również odpowiedź na pytanie.

Zwycięzcy, gratulujemy!  Sprawdźcie jutro wiadomości na FB (również folder „inne”).

alterra_seria_z_granatem (1)