Aktualności

Głosuj na weganki! Kobieta Roku Glamour & Blog Day Wrocław

Tytuł Kulinarnego Bloga Roku dwa lata z rzędu wygrywały weganki. W 2013 była to prowadząca Jadłonomię Marta, a w roku 2014 zwyciężyła Alicja z Wegan Nerd. Tym razem macie szansę sprawić, że Kobietą Roku Glamour zostanie roślinożerka, a wegański blog zwycięży w konkursie na najlepszy blog z Dolnego Śląska.

 

Kobieta Roku Online

W plebiscycie Glamour w gronie kandydatek do tytułu Kobiety Roku kategorii Online znalazła się Marta Dymek, czyli Jadłonomia.

W opisie na stronie konkursu możemy przeczytać:

Jej blog jest nie tylko źródłem inspiracji dla wegetarian, ale też wyznacza trendy w fotografii i kulinarnej. Jakby tego było mało, w ubiegłym roku wydała książkę kucharską „Jadłonomia”, która miała trzykrotny dodruk. To robi wrażenie!

Marta nie tylko świetnie gotuje i zaraża pasją do kuchni roślinnej. Od niedawna jest także ambasadorką akcji #ramiewramie Kampanii Przeciwko Homofobii.

 

 

Głos na Martę możecie oddać na stronie Glamour

 

 

Blog Day Wrocław

Z kolei Hello Morning, czyli Magda Jutrzenka, może zostać najlepszym dolnośląskim blogiem kulinarnym. Magda jest z wykształcenia lekarzem, jednak znajduje czas na podsuwanie swoim czytelnikom kolejnych pomysłów na w pełni wegańskie dania i prowadzenie warsztatów, nieraz we współpracy ze Stowarzyszeniem Otwarte Klatki.


Na Magdę możecie oddawać głos codziennie na stronie tej facebookowej aplikacji.